ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! Диплом Третього ступеня в номінації "Книжкова графіка" від НСХУ

2024 року участь представників кафедри дизайну у  Всеукраїнській виставці-конкурсі імені Георгія Якутовича завершилася приємними новинами. Учать у події, знаковій для всіх графіків, брали: Ксенія Яковенко, випускниця магістратури зі спеціальності «Дизайн», Анастасія Вітасік, студентка 4 курсу, взяли участь у виставці. А Аліна Мазніченко, студентка ГДб-1-21-4.0д, отримала диплом Третього ступеня в номінації "Книжкова графіка" від НСХУ. Аліна представила проект, який створила на дисципліні "Дизайн книги художньої літератури" протягом осіннього семестру 2023-2024 н.р. Це суперобкладинка та розвороти з ілюстраціями до книжки Джеймса Метью Баррі "Пітер Пен".
Робота створена під керівництвом ст.викл. Оксани Здор. Вітаємо переможця і дякуємо куратору проєкту!

PiterPen1

PiterPen2