ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З КАТЕРИНОЮ ТА ТЕТЯНОЮ ОЧЕРЕДЬКО

14 травня 2024 на запрошення кафедри дизайну відбулася творча зустріч з Катериною та Тетяною Очередько, живописцями, графіками, дизайнерами, аніматорами. Мисткині розповіли про свій досвід роботи в різних країнах світу – адже саме вони від України брали участь у створенні першого повнометражного анімаційного фільму "З любов'ю, Вінсент" (Польща-Британія), про номінування проєктів на "Оскар", про роботу з командами різних країн. Художниці показали і трейлери своїх основних фільмів, в тому числі тих, що ще не вийшли на екрани України. Серед гостей були представники кафедри дизайну – студенти та викладачі, кафедри декоративного мистецтва і реставрації, кафедри образотворчого мистецтва, деканату, гості з Національного авіаційного університету, Індустріального коледжу, наші абітурієнти (відвідувачі підготовчих курсів), ми дуже сподіваємося на майстер-клас від дівчат, які зараз мають виставку своїх робіт у Берліні, що триватиме ще біля тижня. Дякуємо мисткиням за зустріч і сподіваємося на подальші цікавинки!