10 травня 2024 року на Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся Четвертий Всеукраїнський Фестиваль-конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Мальовнича Україна», який проводиться для здобувачів закладів вищої освіти та учнів 9-х – 11-х класів.

Мета Фестивалю-конкурсу полягає у виявленні творчих здібностей, сприянні формуванню в учнівської та студентської молоді світоглядних орієнтацій у сфері образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, вихованні ціннісного ставлення до мистецької спадщини українського народу, створенні умов для розвитку художньої освіти в Україні.

До участі  були запрошені студенти закладів вищої освіти, коледжів, професійних училищ, мистецьких студій, учні загальноосвітніх навчальних закладів. Свої твори представила молодь з Києва, Львова, Ужгорода, Вижниці, Боярки, Варашу.

Результати конкурсу оцінювало професійне журі  на чолі з доцентом кафедри декоративного мистецтва і реставрації, кандидатом мистецтвознавства, доцентом Зайцевою В.І.,  та членами журі: доцентом кафедри образотворчого мистецтва, заслуженим художником України Крюковою Г.О; старшим викладачем кафедри дизайну Задніпряним Г.Т.; старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Стрельцовою С.В.

Вітаємо переможців!

Було визначено переможців конкурсу в різних вікових категоріях:

Група А, номінація образотворче мистецтво «Живопис»

Диплом Лауреат ІІ ступеня: Розовик Юлія

Диплом Лауреат ІІ ступеня: Васильковська Марія

Диплом Лауреат ІІ ступеня: Пташинська Марія

Група В, номінація образотворче мистецтво «Живопис»

Диплом Лауреат І ступеня: Жильчук Дар’я

Диплом Лауреат ІІІ ступеня: Радько Діана

Група C, номінація образотворче мистецтво «Живопис»

Диплом Лауреат ІІ ступеня: Силенок Яна

Диплом Лауреат ІІ ступеня : Бурлаченко Марина