ПЕРЕМОГА: В ОБ’ЄКТИВІ ДИЗАЙН!

1

Перший день весни для кафедри дизайну був ознаменований  приємними подіями – масштабними перемогами! 1 березня 2024 р. відбулося урочисте нагородження переможців  18 Українського студентського фестивалю реклами 2024 р. Цього разу кафедру дизайну було представлено на події одразу в кількох категоріях – взяли участь і наші першокурсники (А.Георгієвський, Г. Січкаренко, куратор проєктів – ст.викл. Ю.В. Єфімов), і здобувачі освіти 4 курсу, які цього року захищатимуть свої кваліфікаційні проєкти, і випускники кількох років, що презентувати свої роботи, створені під час навчання в університеті, як бакалаври, так і магістри – формат фестивалю передбачав участь різних вікових категорій. Оскільки з 2023 р. кафедра дизайну є Осередком Української Спілки рекламістів, викладачі вирішили представити кафедру максимально широко, у  різних категоріях. Усі призові роботи були створені в номінації «Айдентика».

Під час нагородження призерів у залі Інституту міжнародних відносин Київського Національного університету імені Тараса Шевченка імена грінченківців лунали аж сім разів! У номінації айдентика представники грінченківської спільноти отримали сім дипломів та кубок! Вітаємо наших переможців та кураторів їх творчих проєктів, що принесли нам святковий настрій та  допомогли гідно представити Університет!

Катерина САВЧУК – 1 місце (диплом і кубок)

Лілія АРСЕНЕНКО – 2 місце

Тетяна ЗЕЛІНСЬКА – 2 місце

Наталія  ЗАВОДНИК – 2 місце