«Ігри переможців 2023»

Факультет образотворчого мистецтва і дизайну долучився до свята, яке відбулося в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». «Ігри переможців 2023» — спортивне свято для дітей, які перемогли важкі захворювання. Наші студенти провели низку майстер-класів для переможців, подарували щастя та радість всім діточкам заходу.
У рамках події був встановлений рекорд України — наймасовіший забіг дітей, які подолали тяжкі хвороби. Рекорд зафіксував представник національного реєстру рекордів України. У змаганнях взяли участь діти, які подолали рак, після трансплантацій кісткового мозку, діти з військовою травмою, рідкісними та хронічними захворюваннями, діти, яким видалили пухлини мозку, пацієнти після інсультів. Всі ці дітки надзвичайно сильні, вони перемогли різні хвороби та повернулися до звичайного життя. На «Іграх переможців» вони продемонстрували свої здібності, активність та жагу до нових звершень.
Разом до ПЕРЕМОГИ!