ГАЛЕРЕЯ ІМЕНІ ВІКТОРА ОГНЕВ'ЮКА ВІТАЄ МИТЦІВ

Сьогодні галерея імені Віктора Огнев'юка стала гостинним майданчиком для митців факультету образотворчого мистецтва і дизайну. Галерейний простір прийняв виставку "Незламні", у якій було презентовано і твори викладачів кафедри дизайну. В експозиції можна побачити роботи Юрія Єфімова, Геннадія Задніпряного, Валентини Кузьмічової, Бориса Рибінського, Ганни Миронової. Вернісаж дає змогу створити уяву про сферу діяльності митців кафедри дизайну, що представили і живопис, і графіку, але головне - він став причиною народження нової ідеї про майбутню експозицію, яку кафедра планує почати готувати вже незабаром. Дякуємо керівництву університету, що підтримує наш креативний штурм. То ж - подяка прекрасному галерейному простору, який надихає на нові ідеї, митцям, які представили свій доробок, і гостям, які завітали до арт-майданчику університетського корпусу на Левка Лук'яненка!