ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

До Дня захисту дітей Факультет образотворчого мистецтва і дизайну спільно з Факультетом музичного мистецтва і хореографії та Фаховим коледжем "Універсум"  провели розважальні заходи на базі консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ». Здобувачі освіти різних спеціальностей долучилися до свята. Студенти ФОМД провели низку майстер-класів з малювання, а саме: "Монотипія", "Ниткографія", "Гратаж", "Кавовий живопис", "Акварельний живопис", "Декоративний розпис тарілок", "Аплікація", "Лялька мотанка". Всі маленькі глядачі й дорослі святкували та раділи. Запальні танцювальні, вокальні та інструментальні номери від здобувачів освіти ФММХ захопили всіх присутніх та подарували позитивні емоції. Малюки, які були на заході із задоволенням поринули у малюнок на асфальті, який організували студенти з викладачем фахового коледжу "Універсум". Наші студенти не тільки на високому професійному рівні провели майстер-класи, а й стали веселими аніматорами для дітей. Свято вдалося! Ми радіємо, коли можемо зробити наших дітей щасливими.