Обрядово-мистецький захід "Андріївські вечорниці"

Сьогодні на Факультет образотворчого мистецтва і дизайну відбувся обрядово-мистецький захід "Андріївські вечорниці". "Старожитності Ульяничів" і Музей українського побуту Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка запросив усіх охочих на Андріївські вечорниці, на стародавній український народний обряд "Калита"!
Ми сьогодні співали, танцювали, ворожили й, звісно, кусали калиту! Усі присутні дізналися нове і навчилися багатьом цікавинкам та обрядам.
Вечіркували з нами викладачі та здобувачі освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та друг Музею українського побуту — багатодітна мама, співачка, педагог, волонтерка, громадська діячка, заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук і просто надзвичайно талановита жінка — Руслана Лоцман.