МАЙСТЕРНЯ ДРУКОВАНОЇ ГРАФІКИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ: СТАРТ

28 листопада 2023 р. стало для кафедри дизайну багатим на приємні події. Майстерня друкованої графіки починає своє життя з майстер-класу з високого друку, який провів куратор майстерні, старший викладач кафедри Геннадій Трохимович ЗАДНІПРЯНИЙ. На майстер-класі присутні побачили всі стадії створення естампу, від ескізу до відбитку з дошки – секрети друкованої графіки було презентовано на прикладі ліногравюри. Майстер побудував арт-середовище таким чином, щоб у майстерні можна було побачити замкнений цикл друкованої графіки – від створення ескізу до оформлення друкованого аркуша.

На стінах майстерні презентовано експозицію друкованої графіки вітчизняних та зарубіжних митців, на прикладі яких молоді художники можуть вчитися технікам, а роздивлятися відбитки, друковані форми можна за допомогою цифрового мікроскопу, що полегшує дослідження особливостей технології. Присутні змогли спробувати свої сили біля офортного верстату та пресу, отримавши на згадку про майстерню зроблені власноруч відбитки.