Культурно-мистецький захід «Покрова. Звичаї, легенди, обряди»

2 жовтня на Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну відбувся культурно-мистецький захід «Покрова. Звичаї, легенди, обряди». Здобувачі освіти та всі охочі змогли поринути у таємничій світ обрядів, які відбувалися на Покрову. З цікавістю слухали вони розповідь Галини Іванівни Ульянич про історію походження свята Покрови, а потім усі разом спробували відтворити обряд заплітання і розплітання коси молодої дівчини.

Один зі студентів грав роль молодшого брата молодої, якому за традицією належить заплести у коси сестри весільні стрічки. Молодь згадувала різні прислів'я і звертання дівчат до Покрови: «Покрівонько, покрий мою голівоньку, щоб я жінкою була, щоб я весело жила з чоловіком молоденьким, з дитятком здоровеньким». Під кінець свята Покрови студенти під керівництвом старшого викладача Стрельцової Світлани Вікторівни здобувачі освіти створили спільний весільний рушник, який нагадав усім святий омофор Божої Матері.