Твір мистецтва - це куточок всесвіту, побачений крізь призму певного темпераменту

5 вересня відбулося відкриття виставки творчих робіт викладачів до першої річниці створення факультету образотворчого мистецтва і дизайну Університету Грінченка.
З вітальними словами до присутніх звернулися: Проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Бацак Костянтин Юрійович, декан Факультету Ковальчук Остап Вікторович, заступник декана факультету з наукової роботи Зайцева Вероніка Іванівна.
Сьогодні на факультеті навчається понад 500 здобувачів освіти. У своєму складі факультет має три кафедри, а саме: дизайну, кафедра образотворчого мистецтва та декоративного мистецтва і реставрації.
Мистецтво об'єднує, дарує радість оточуючим. Наші викладачі працюють з талановитою молоддю та передають свої знання та вміння студентам.

Дякуємо Факультету музичного мистецтва і хореографії за чудовий музичний супровід нашого свята.