Свято “Колодій. Масниця ”

02.24.23 колодій 3

21 лютого на базі Музею українського побуту завдяки співпраці двох Факультетів, а саме: Факультету образотворчого мистецтва і дизайну та  Факультету музичного мистецтва і хореографії відбувся культурно-мистецький захід “Колодій. Масниця”. У програму заходу входило відтворення старовинної української традиції  обрядового характеру  “Колодій” -  народження колодки, сповивання, хрещення, святкування.

Відтворення обряду проводила Ульянич Галина Іванівна. Дійство супроводжувалося народженням опудала “Масляна”, як символу переходу зими у весну. Посилили емоційне сприйняття мистецького заходу чудове виконання пісень студентами Факультету музичного мистецтва і хореографії так 21 лютого на базі Музею українського побуту завдяки співпраці двох Факультетів, а саме: Факультету образотворчого мистецтва і дизайну та  Факультету музичного мистецтва і хореографії відбувся культурно-мистецький захід “Колодій. Масниця”.

У програму заходу входило відтворення старовинної української традиції  обрядового характеру  “Колодій” -  народження колодки, сповивання, хрещення, святкування. Відтворення обряду проводила Ульянич Галина Іванівна. Дійство супроводжувалося народженням опудала “Масляна”, як символу переходу зими у весну. Посилили емоційне сприйняття мистецького заходу чудове виконання пісень студентами Факультету музичного мистецтва і хореографії .