Майстер-клас з Арт-терапії

22, 23 та 24 червня 2021 року в Інституті мистецтв відбулися майстер-класи з Арт-терапії. Заходи проведено у рамках міжнародної співпраці між Інститутом мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Академією “Маджента” (Люцерн, Швейцарія).

Ханс Рудольф Цурфлю, директор Академії, представив методику “Дев’ять сфер життя”. Використання пропонованої методики сприяє стабілізації у життєвих кризах, при депресії та психологічних травмах.

У майстер-класах брали участь студенти та викладачі Інституту мистецтв та Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, які отримали сертифікати за результатами заходів.

Висловлюємо подяку директору Інституту філології, доктору філологічних наук, професору Руснак Ірині Євгеніїівні та старшому викладачу кафедри германської філології Тітіренко Майї Валеріївні за сприяння та допомогу у проведенні майтер-класів.