Всеукраїнська художня виставка «Святковий натюрморт»

1плакат 1 1

Запрошуємо відвідати Всеукраїнську художню виставку «Святковий натюрморт», що проходить у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1/5, 3 поверх) з 5 по 21 березня (щодня, крім вівторка, з 12.00 до 18.00). На виставці експонуються роботи заслуженого художника України, доцента кафедри образотворчого мистецтва Анни Крюкової, старшого викладача Наталії Прохорової, викладача Дар’ї Мостовщикової та студентів ІІ курсу освітньої програми «Образотворче мистецтво» Ярослава Ладчина, Ксенії Мазур, Руслани Білан, Катерини Бондар.

Виставка «Святковий натюрморт» – це мистецька релаксація для глядача у нелегкі часи, які переживає весь світ. Водночас організатори мали на меті показати різнобарвні творчі рішення українських художників у цьому жанрі, створити експозицію, де кожна картина – втілення індивідуального мистецького бачення натюрморту.