Гостьова онлайн-лекція Генерального директора українського представництва компанії Freudenberg (Німеччина) Лілії Акуленко

ф 001

12.02.2021р. відбулася гостьова онлайн-лекція Генерального директора українського представництва компанії Freudenberg (Німеччина) Лілії Акуленко на тему «Інноваційні матеріали спеціального призначення: fashion & high technology». Організатором виступила гарант ОП «Прогнозування моди», професор Ліана Білякович.

Пані Акуленко ознайомила присутніх з перспективним асортиментом формоутворюючих, формозакріплюючих клейових прокладкових матеріалів та утеплювачів нового покоління, легших і тепліших за пух. Компанія Freudenberg є однією з баз виробничої практики магістрантів ОП «Прогнозуваня моди» і партнером Програми, оскільки для студентів дуже важливо в своїх дипломних колекціях орієнтуватись на інноваційні світові технології, які випереджають час. Лілія Акуленко повідомила студентам, що компанія Freudenberg є лідером текстильної галузі в сегменті sustainability-технологій, які вже протягом 10-ти років є світовим мегатрендом розвитку людства.

Магістранти ОП «Прогнозування моди» отримали від експерта відповіді на свої запитання, оскільки спеціальні матеріали high technology німецької компанії Freudenberg є складовою прогностичної дипломної пропозиції студентів і розробки future-конфекційної карти колекції.

ф 003