Календар подій

11:00 – 13:30 Міжнародний Виставковий Центр на Лівобережній Міжнародна Виставка Kyiv Fashion спільний проєкт з інноваційною магістерською Програмою «Прогнозування моди» Київського університету ім. Бориса Грінченка

03.02.2022  четвер  11:00 – 13:30

Міжнародний Виставковий Центр на Лівобережній

ВПЕРШЕ!

Міжнародна Виставка Kyiv Fashion

ПРЕДСТАВЛЯЄ

У межах Міжнародної Виставки Kyiv Fashion впроваджується постійно діюча Консалтингова Платформа дипломованих УКРАЇНСЬКИХ  ПРОГНОЗИСТІВ  МОДИ -  Ukrainian Fashion Forecasters. Діяльність Платформи буде полягати у комплексних виступах прогнозистів моди із визначеної теми, що буде їх об’єднувати і окреслювати один з МЕГАТРЕНДІВ сучасності; консультуванні брендів та представників галузі; дискусіях з професійних питань.

03.02.2022 (у четвер) ви почуєте аналітичне висвітлення всесвітньої тенденції:

SMART та DIGITAL тенденції моди - 2024.

Критичний дискурс-аналіз: одяг, взуття, текстиль.

КООРДИНАТОР:

Ліана БІЛЯКОВИЧ – засновник і гарант магістерської програми «Прогнозування моди», професор кафедри дизайну Київського університету ім. Бориса Грінченка, експерт міжнародного класу в галузі текстильних матеріалів; голова та член журі Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дизайну одягу, текстилю, інтер’єру, предметного дизайну; міжнародний консультант в галузі стратегічного маркетингу та прогнозування тенденцій в усіх сферах дизайну та життєдіяльності людини.

+38 067 760 29 57

СПІКЕРИ:

Олексій ДОВГАНИЧ – аналітик та прогнозист моди в United Fashion Technologies, Product & Project Manager, Виконавчий директор Львівського кластеру моди та дизайну, магістр програми «Прогнозування моди» Київського Університету ім. Бориса Грінченка.

• Дослідження: «Біотехнології як розумне втручання в моду».

Поліна КУЗНЕЦОВА  - провідний викладач фахових дисциплін індустрії моди, голова циклової комісії ВСП  «Одеський технічний фаховий коледж Одеського Національного Технологічного Університету»; магістр програми «Прогнозування моди» Київського Університету ім. Бориса Грінченка.

• Дослідження: «Smart-одяг: чого очікувати насправді».

Наталія КУЗІНА – дизайнер взуття; завідувачка майстернями індустрії моди ВСП  «Одеський технічний фаховий коледж Одеського Національного Технологічного Університету»; переможець міжнародних конкурсів взуття; громадський діяч; магістр програми «Прогнозування моди» Київського Університету ім. Бориса Грінченка.

• Дослідження: «Smart & Inclusion – основа майбутньої взуттєвої моди».

Зоряна СЕМЕНЮК – президент Ukrainian Fashion Association, засновниця премії Ukrainian Fashion Industry Awards, організатор Odessa Fashion Week та Fashion Star Show, головний редактор журналу Ukrainian Fashion, продюсер Odessa Fashion та Fashion Star TV, магістр програми «Прогнозування моди» Київського Університету ім. Бориса Грінченка.

• Дослідження: «Digital-fashion як блокчейн нової розумної моди».

Консалтингова Платформа Ukrainian Fashion Forecasters створена на основі унікальної освітньої Програми ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ (другого магістерського рівня) у Київському університеті імені Бориса Грінченка, яка увібрала весь світовий досвід та досягнення. Програма об’єднує фахівців індустрії моди та легкої промисловості України (дизайнери одягу, взуття, текстилю, аксесуарів, інтер’єру, предметного дизайну; технологи, конструктори, стилісти, фотографи, журналісти, маркетологи, економісти, топ-менеджери, рітейлери, текстильні декоратори, власники брендів та підприємств), зацікавлених у прибутковому бізнесі і безпомилковому стратегічному плануванні розвитку професійної діяльності.

На ОП Прогнозування моди зараз навчається вже третій набір студентів без обмеження за віком.

Магістерська ОП Прогнозування моди є єдиною в Україні та Східній Європі, четвертою в світі; акредитована Національним Агентством із Забезпечення Якості Вищої Освіти (Сертифікат №1040 від 18.12.2020).

Компетентності, якими володіють випускники Програми ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ, - унікальні і можуть скласти конкуренцію любому європейському чи американському закладу освіти. Для порівняння - в Polimoda та Parsons School of Design - студентів знайомлять з трьома методами прогнозування моди, випускники Київського університету Грінченка сміливо користуються 12-ма методами! Вони давно склали конкуренцію американському Panton, оскільки випереджають його прогнози на півтора роки!

Кожен з дипломованих прогнозистів моди України - особистість, фахівець найвищого гатунку, системний аналітик в галузі Індустрії моди, дизайнер з науковою підготовкою щодо розроблення прогнозів у всіх видах проєктної діяльності та життєдіяльності людини. Це їхні професійні Trend Book вражають власників компаній і слугують пропускним квитком до високих посад, це їхні колекції об'єктів дизайну (одяг, взуття, аксесуари, ювелірні прикраси, дизайн інтер'єру, предметний промисловий дизайн) розроблені на 5 років вперед і попадають в 10-ку попиту, це їхні конкурсні роботи перемагають на міжнародних фахових змаганнях, це їхні наукові статті мають міжнародне значення, а прогностичні результати  оформлюються Авторськими Свідоцтвами.

Перша Консалтингова Платформа дипломованих УКРАЇНСЬКИХ  ПРОГНОЗИСТІВ  МОДИ «Ukrainian Fashion Forecasters» чекає на зустріч з вами! Долучайтесь до професіоналів!