КОНФЕРЕНЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ. Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Етнокультурні традиції в образотворчому мистецтві та дизайні України»

У конференції взяли участь науковці та здобувачі освіти різних ЗВО:

Зокрема: Київського національного університету технологій та дизайну; Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва; Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка; Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука; Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Херсонського національного технічного університету.

На конференції за результатами відбулася опробація досліджень здобувачів освіти нашого факультету:

«Роль мистецької практики в сучасному навчанні»

Тетяна Гвоздік – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Образотворче мистецтво як освітній компонент системи мистецької освіти»

Юрій Гриньов – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Генеза імпресіонізму в Україні XIX – XX століть»

Віта Семиліт – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Особливості орнаментики народного гобелену, як прояв культурної ідентичності українців»

Вікторія Коваль – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Муза Кирницька: творчий шлях видатної майстрині художнього розпису тканин»

Юлія Станкевич – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Соціополітичні аспекти творчості Жанни Кадирової»

Аліна Загорулько – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Фентезі Дж. р. р. Толкіна як джерело сучасної візуальної культури»

Дар’я Головченко  – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Тенденції сучасного етнодизайну паковання та його методи репрезентації української культури»

Анастасія Мороз – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Інноваційні можливості 3D-моделювання у фолкарті та етнодизайні України»

Катерина Черніченко – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Дизайн веб-сайту профорієнтаційної платформи на основі методології дизайн-мислення»

Ульяна Трохіна – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка

«Розвиток мистецтва вирізування з паперу рейзеле на теренах України»

Євгенія Cеменишена – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка