Освячення Храму Святого Апостола Андрія Первозванного у м. Києві

20 квітня 2013 року у соціокультурному житті територіальної громади міста Києва відбулася знаменна подія за участю доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв О.А. Крижанівського.На вулиці Єлизавети Чавдар 1-а(метро “Осокорки”) відбулося освячення хрестів храму на честь Святого Апостола Андрія Первозванного УПЦ КП. Будівництво храму проводилося під керівництвом та зусилями настоятеля храму — кандидата богослів'я, протоієрея Володимира ШТОГРИНА.

image001Автори проекту:

Олександр Олексійович КОЛЯДЕНКО — головний архітектор проекту.

Олександр Анатолійович КРИЖАНІВСЬКИЙ — архітектор проекту, кандидат архітектури, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
Храм був запроектований ПП “Архітектурна майстерня Коляденко”.

image003 image005

Освячення хрестів проводив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ. Це освячення знаменує завершення етапу будівництва храму та початок парафіальної діяльності громади.

image007 image009
image011 image013