ОСЕРЕДОК СПІЛКИ РЕКЛАМІСТІВ УКРАЇНИ НА БАЗІ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

Від 28 листопада 2023 р. починається співробітництво кафедри дизайну зі Спілкою рекламістів України, всеукраїнською громадською професійною організацією, Осередок якої віднині діє при Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну. За ініціативи кафедри дизайну та Голови Спілки, пана Євгена Ромата, було укладено Угоду про співпрацю, сподіваємося, що участь наших студентів у Студентському харківському фестивалі реклами стане лише першим кроком до майбутніх проєктів.

Переймаючи ініціативу ст. викл. кафедри дизайну Ю.В. Єфімова, першими членами Осередку Спілки рекламістів при ФОМД стали заступник декана з наукової роботи В.І. Зайцева, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи С.В. Стрельцова, завідувач кафедри дизайну Ю.В. Романенкова,  магістрантка ФОМД В.М. Василенко.

Кафедра готується до спільних проєктів і запрошує всіх, у кого є напрацювання в галузі дизайну реклами, доєднуватися. За детальною інформацією про співпрацю звертайтеся на кафедру дизайну.

Осередок Спілки рекламістів України:

• Романенкова Ю.В.
  • Єфімов Ю.В.