ВІТАННЯ З ВІДКРИТТЯМ ВИСТАВКИ

15 березня 2024 р. у приміщенні Музею книги та друкарства України відкрилася виставка творчих робіт студентів спеціальності "Графічний дизайн" "Відкриваємо книгу". Куратори проєкту – ст.викладач Оксана Здор та викл. Наталія Балабуха. На виставці презентовані твори кількох років, що дають можливість побачити професійний рівень авторів робіт, результат зусиль і праці, що докладають куратори, щоб прищепити майбутнім дизайнерам шрифтову культуру, любов до книги. Дякуємо авторам робіт, куратором Оксані Здор та Наталії Балабусі за титанічну працю і прекрасний проєкт, гостинному Музеї книги і друкарства України на чолі з директором Валентиною Бочковською за честь презентувати твори в такому прекрасному виставковому просторі, окрема подяка всім, хто завітав підтримати авторів проєкту та привітати їх з подією. На презентацію завітали представники Університету Грінченка (директор Бібліотека Київського столичного університету імені Бориса Грінченка пані Тетяна Опришко, представники деканату Факультет образотворчого мистецтва і дизайну Університету Грінченка – декан факультету Остап Ковальчук, заступник декана Світлана Стрельцова, викладачі кафедри дизайну), Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, в.о. ректора академії пан Валерій Марченко, в.о. завідувача кафедри рисунку, живопису та скульптури Ольга Карпенко, в.о. кафедри графічного дизайну Анатолій Сліпич, професор Галина Погребняк, нам особливо приємно було бачити серед запрошених чимало видавців (в тому числі Івана Малковича, Ірину Бойко – представника видавництва "Веселка"), поціновувачів графіки, дизайну з інших структур, що було прекрасною моральною підтримкою молодим митцям. Вітаємо авторів з подією і бажаємо подальшого натхнення!