ПРЕДСТАВНИЦЯ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ У СКЛАДІ ЖУРІ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

26 січня 2024 у приміщенні актової зали Департаменту культури КМДА відбулася робота журі творчого бліц-конкурсу на визначення емблеми Київського міського центру протезування. На конкурс було представлено 62 роботи учнів мистецьких шкіл міста Києва. Серед членів журі була і старша викладачка кафедри дизайну Оксана Здор.

Журі працювало у такому складі:

Голова журі:

Будник Андрій Вікторович – заслужений художник України, голова секції плаката і графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв.

Члени журі:

Здор Оксана Григорівна – членкиня об'єднання художників графічного мистецтва Київської організації Національної спілки художників України, старший викладач кафедри дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

Бернат Леонід Анатолійович – член Національної спілки художників України, доцент кафедри графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Бунеску Олексій Вікторович – представник Київського гуманітарного штабу.

Вітаємо переможців та бажаємо більше цікавих подій)

СКЛАД ЖУРІ СКЛАД ЖУРІ2