БІЛЕ ТА ЧОРНЕ

28-го грудня 2023 року о 15:00 у Великій залі Національної академії мистецтв України відкривається виставка сучасного мистецтва «Біле та чорне» (“White and Black”).

Твори презентують знані художники, серед яких Назар Білик, Юрій Вакуленко, Олександр Дубовик, Олеся Джураєва, Олександр Животков, Єгор Зігура, Олександр Клименко, Анатолій Криволап, Павло Маков, Микола Маценко, Роман Мінін, Арсен Савадов, Сергій Святченко, Віктор Сидоренко, Тіберій Сільваші, Марина Скугарєва, Олег Тістол.

Кафедра  дизайну у проєкту презентує Анна Миронова.

У самій назві виставки закладено дуалістичні емоції, складні асоціації, які народжують оптимістичні думки, адже відомо, що найтемніший час – перед світанком, а це завжди надія на оновлення, прийняття правильних рішень, на майбутнє.

Відкриття виставки відбудеться у четвер, 28.12.2023, 15:00

Президія НАМ України, Київ, вулиця Бульварно-Кудрявська, 20