"ЦЕ НАША ЗЕМЛЯ" - ПРОЄКТ ЗА УЧАСТЮ АННИ МИРОНОВОЇ

У МЗС України відкрився виставковий проєкт «Це — наша земля» за ініціативи Abramovych Art Agency, Інституту проблем сучасного мистецтва НАМУ та за участі Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАНУ. Виставковий проєкт започатковано в стінах МЗС. Дипломатія допомагає формувати імідж та образ країни, які впливають на її сприйняття на міжнародній арені.

У виставці беруть участь митці різних поколінь - Назар Білик, Андрій Блудов, Ігор Гайдай, Дмитро Грек, Олена Гром, Єгор Зігура, Олександр Клименко, Анатолій Криволап, Павло Маков, Микола Маценко, Валерій Мілосердов, Роман Мінін, Ілля Новгородов, Євген Примаченко, Вінні Рєунов, Степан Рябченко, Олексій Сай, Сергій Святченко, Віктор Сидоренко, Юрій Соломко, Олександр Сухоліт, Олег Тістол, Василь Цаголов.

Кафедру дизайну представила в проєкті Анна Миронова. Вітаємо мисткиню з подією!)

Виставка «Тут живуть люди» проходить з 26 грудня 2023 р. по 25 січня 2024 р.

ЦЕ НАША ЗЕМЛЯ