ВИСТАВКА ТВОРІВ БОРИСА РИБІНСЬКОГО НА КАФЕДРІ ДИЗАЙНУ

28 листопада 2023 р. здійснилося те, до чого кафедра готувалася і що мало стати певним початком повернення до життя рекреації 2 поверху після тривалого простою через дистанційний формат не лише навчання, а й загалом мистецького життя... Щиро були раді бачити в стінах університету випускників кафедри колишніх років, студентів та колег з Київського індустріального коледжу, колег з Національного авіаційного університету, коледжу Київського університету технологій і дизайну, що наповнили новим диханням експозиційний простір.

Виставковий майданчик 2 поверху в корпусі на І. Шамо презентував персональну виставку старшого викладача кафедри Бориса Рибінського «Про локальне і своє». Майстер не тільки експонував прекрасні високопрофесійні пастелі, але й провів імпровізований міні-екскурс в особливості техніки, відповідаючи на питання гостей.