ЛІТОПИС ПЕРЕМОГ

Вкотре студенти кафедри дизайну проявили себе на престижному творчому змаганні. Наприкінці лютого 2023 р. на міжнародному (Україна-Польща) конкурсі "Перші європейські ігри мистецтв" наші дизайнери під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Олени Світличної в номінації "Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво" отримали одразу кілька дипломів лауреатів 1 премії (М. Безпала, А. Осадча, А Грінь, Т. Самборик), володарів Гран-Прі (А. Іщенко, К. Кабакова, А Вітасик, В. Коваль, А. Мазніченко, А. Риженко) та Національної Премії в галузі культури по версії проекту "Культура ІІІ тисячоліття" (А. Риженко, Т. Самборик, К. Алєксєєва, А. Мазніченко, В. Коваль, А. Вітасик, К. Кабакова А. Іщенко, А. Осадча).