Грінченківська декада

У творчому заході до Грінченківської декади 2022 року прийняли участь студенти другого курсу кафедри дизайну факультету образотворчого мистецтва та дизайну ДЗб-1-21 та ДЗб-2-21. В рамках заходу студентами було розроблено міні серію листівок "Просвіта", присвячену діяльності Бориса Грінченка.

Куратори заходу ст.вик. Радько К.В. та ст.вик. Волгін Ю.Є.

Участь прийняли:

Бєлікова Анастасія, Гаран Наталія, Головченко Анастасія, Голубець Анастасія, Грищенко Анастасія, Грінь Дар’я, Демченко Анна, Димитренко Вероніка, Кавун Анастасія, Карпенко Марта, Карпенюк Богдана, Кириченко Софія, Коваль Вікторія, Корецька Карина, Курта Анастасія, Мазніченко Аліна, Москальова Катерина, Осадча Анастасія,

Пасько Марія, Полосіна Олександра, Ромащенко Вікторія, Савіних Марія, Самборик Тетяна, Скопич Аліна, Слінько Ганна, Солодун Софія, Софіщенко Катерина, Видолоб Неля, Старченко Денис, Титаренко Дар'я, Тихоновська Аніта, Толочко Світлана, Шишкіна Марія.