Віртуальна виставка "Фірмовий стиль для заходу"

Кафедра дизайну факультету образотворчого мистецтва і дизайну Університету Грінченка презентує проєкти фірмового стилю для обраного заходу, розроблені студентами спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 3 курсу групи ДЗб-1-19-4.0д. Дисципліна викладалась з початку повномасштабної війни до червня 2022 року.

Після спаду критичної ситуації з пандемією відновлюються заходи та події, пов'язані із культурною та торговельною діяльністю компаній та організацій в Україні. В рамках дисципліни "Проєктування рекламно-графічних комплексів" студенти розробили фірмовий стиль для обраного заходу (події), що включає крім візуалізації макетів розробку усіх складових для реального проєкту з використанням різних типів друку.
Основні завдання до проєкту:
1) Розробка логотипу з подальшим використанням для різних типів друку

2) Розробка макету афіші, що розкриває сутність заходу.

3) Розробка макету брошури де представлена інформація про захід, навігацію та мапу.

4) Розробка засобів навігації на території заходу.

5) Розробка вхідного квитка, що включає макети для друку та вирубку штанцформою.

6) Розробка системи ідентифікації присутніх на заході, що включає дизайни бейджів та стрічок до них.

Учасники віртуальної виставки:

1. Бондар Мішель Михайлівна