Вітаємо Яковенко Ксенію та керівника Здор Оксану Григорівну з Дипломом третього ступеня в номінації "Книжкова графіка" !

imgonline com ua CompressBySize HdKniztzFPx  imgonline com ua CompressBySize XZD4IOQN7Z

Ксенія Яковенко, бакалавр кафедри дизайну, взяла участь у ХІ Всеукраїнській художній виставці-конкурсі імені Георгія Якутовича та отримала Диплом третього ступеня в номінації "Книжкова графіка". Було представлено дизайн книги Володимира Аренєва "Бісова душа, або Заклятий скарб" – роботу, яку Ксенія виконала як бакалаврський дипломний проєкт під керівництвом ст.викладача кафедри дизайну О.Г. Здор. Виставку проводить Національна спілка художників України. Експозиція з 12 по 28 серпня 2022 року у виставкових залах Центрального будинку художника (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5)