Віртуальний проєкт "Орнамент у дизайні" Історичні стилі у сучасній інтерпртації

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує віртуальний проєкт «Орнамент у дизайні 5». Цей проект уже став традиційним – проводиться четвертий рік поспіль ! Цього року в його межах експонуємо три віртуальні виставки: одну присвячену інтерпретації історичних стилів, другу – інтерпретації етнічних стилів, третю присвячену українським стильовим інтерпретаціям у сучасних декоративних панно.
В експозиції представлено творчі роботи студентів-першокурсників групи ДЗб-1-21-4.0д. Це орнаментальні композиції з використанням стилізованих біонічних та простих геометричних форм у певних історичних стилях. Орнаментальні пошуки студентів представлено у вигляді графічних аркушів, які демонструють можливості трансформації мистецьких першоджерел у сучасній дизайнерській практиці.
Куратор проєкту – доцент Світлична Олена Миколаївна
Учасники проєкту: