Консалдингова платформа українських прогнозистів моди – Ukrainian Fashion Forecasters

03 лютого 2022 року в Києві було представлено спільний проєкт Міжнародної Виставки Kyiv Fashion з інноваційною магістерською освітньою програмою спеціальності Дизайн – «Прогнозування моди», впровадженою в Київському університеті імені Бориса Грінченка з 2019 р..
У межах Міжнародної Виставки Kyiv Fashion впроваджується постійно діюча Консалтингова Платформа дипломованих українських прогнозистів моди – Ukrainian Fashion Forecasters. Діяльність Платформи вбачається у спільних виступах з визначеної теми прогнозистів моди, об’єднаних задля окреслення мегатрендів сучасності;
консультуванні брендів і представників галузі;
дискусіях з професійних питань.
Учасники Платформи – магістри, які навчались за освітньою програмою "Прогнозування моди", Олексій Довганич, Зоряна Семенюк, Наталія Кузіна, Поліна Кузнецова і гарант освітньої програми Ліана Миколаївна Білякович, професор кафедри дизайну Університету Грінченка.