Оприлюднення творів наших студентів в міжнародному онлайн журналі

Творчі роботи студентів групи ДЗб-1-20-4.0д, виконані на 1 курсі під керівництвом доцента кафедри дизайну Світличної Олени Миколаївни, було оприлюднено у міжнародному онлайн журналі «Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців». Київський університет імені Бориса Грінченка (Україна) є засновником і видавцем цього електронного журналу, а Сетон Хол Університет (США) – співзасновником і партнером.
Журнал № 3 (2021) містить статтю Світличної О.М. «Український етностиль в інтерпретації молодого покоління ( на прикладах робіт студентів-дизайнерів Київського університету імені Бориса Грінченка)». У публікації авторка ділиться досвідом здійсненого осучаснення національних традицій в дизайні в межах освітньої програми 022.00.01 Графічний дизайн. Стаття демонструє результат експериментальних пошуків з сучасної інтерпретації мотивів українських традиційних розписів, різьблення, ткацтва та килимарства, а також творчості відомих народних майстрів.
Вітаємо студентів та їх керівника із визнанням творчої роботи!!!