Катерина КАБАКОВА

Шеменьова_Юлія.jpg

Спеціальність 022 «Дизайн», ОП «Графічний дизайн»

Випуск 2023 року

Тема бакалаврської кваліфікаційної роботи: «Дизайнерські збірно-розбірні новорічні ялинки з графічним орнаментальним декоруванням».

Тема магістерської кваліфікаційної роботи: «Рекламний супровід компанії з виробництва новорічних екоялинок та сучасна візуальна ідентифікація екобрендів функціонального дизайну України».

Досягнення за роки навчання:

• Диплом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягення молоді у розбудові столиці України у номінації «творчі досягнення» (серпень 2022)
  • Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Art. Christmas miracle” (лауреат II премії, грудень 2021 р.)
  • INTERNATIONAL UKRAINIAN-POLISH INNOVATION PROJECT “CULTURE OF THE THIRD MILENNIUM” – First international European art games “Culture.Life” – Гран-прі (лютий 2023 р.)
  • V РЕКЛАМА-ФЕСТ – міжнародний конкурс для студентів та школярів (лауреат, грудень 2020 р.)
  • Грамота відділу молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві (2021 р.)
  • Конкурс новорічної дизайнерської ялинки (диплом І місце, грудень 2019) та ін.).
  • Відзнака іменною стипендією Бориса Грінченка (листопад 2022 р.)
  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір із зображенням «Дизайнерська новорічна збірно-розбірна ялинка» (свідоцтво № 109402 від 12.11.2021 р., видане Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності»)
  • Сертифікати «Волонтер Університету» Київського університету імені Бориса Грінченка (2019-2021 р.р.)
  • Подяка за вагомий внесок в діяльність РСС ІМ

Посада:

• липень 2022 р. Графічний дизайнер в міжнародній компанії з ШІ
  • лютий 2024 р. (додатковий проєкт) розробка сайту для українського бренду “ Papayya Stickers Lab”