ПЛАН З МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ НА 2023 РІК

ХІ Міжнародний артистичний проєкт «Spotkanie w Zimie» м.КриницяЗдруй (Польща), 18–31 січня, 2023. ФОМД, співорганізатор мистецької події О. В. Барбалат, (серед учасників студенти Київського університету імені Бориса Грінченка).

ХІІ Міжнародний пленер «BRATERSKIE SPOJRZENIE» м. Криниця Здруй (Польща), 1–14 червня, 2023. ФОМД, співорганізатор мистецької події О. В. Барбалат, (серед учасників студенти Київського університету імені Бориса Грінченка).

ІІІ Міжнародний емальєрний пленер для молоді на тему «Stern des Hephaistos» м. Ібзіц (Австрія), 20–27 серпня, 2023. ФОМД, автор ідеї створення мистецької події О. В. Барбалат, (серед учасників студенти Київського університету імені Бориса Грінченка).

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Гаряча емаль в якості домінуючої вставки у творах ювелірного та декоративно-прикладного мистецтва» м. Ібзіц (Австрія), 30 жовтня, 2023. ФОМД, автор ідеї створення конференції О. В. Барбалат, (серед учасників викладачі та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка).

Участь у конкурсі на отримання грантової підтримки на відновлення та розвиток наукового видання "АРТ-простір" (українсько-польський проект). Березень-квітень, 2023.ФОМД, спільно – кафедра Дизайну (відп. - професор Ю. В. Романенкова) та кафедра ОМ (доцент І. В. Братусь)

Участь у Міжнародній науковій конференції (Роттердам, Нідерланди) з поданням матеріалів про актуальні питання дизайну в сучасній Україні (2-3 доповіді), березень, 2023. ФОМД, представники кафедри Дизайну (відп. - професор Ю. В. Романенкова).

Співпраця з Афінським Національним університетом ім. Каподистрії:

1. Відкрита лекція (новогрецькою мовою) викладача університету ім. Бориса Грінченка Тютюна Данила Олександровича «Навчання та творчість підчас війни».

2. Проведення виставки студентських робіт факультету образотворчого мистецтва і дизайну. Березень-квітень, 2023. ФОМД, (відп. - викладач) Д. О. Тютюн (серед учасників студенти Київського університету імені Бориса Грінченка).