"АРТпростір" відкрито!

21 березня 2024 р. у Галереї імені Віктора Огнев'юка відкрився творчий проєкт "АРТпростір", підготовлений факультетом образотворчого мистецтва і дизайну Університету Грінченка та Інститутом реклами та дизайну Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Цей проєкт - і візуалізація зміцнення творчих контактів Університету Грінченка та НАКККіМ у рамках підписаної угоди про співпрацю, і презентація творчих здобутків, творчого потенціалу кафедр.

Університет представляв творчість колективу кафедри дизайну (Г.Задніпряного, Ю.Єфімова, Ю.Волгіна, К.Радько, Г.Миронової, В. Кузьмічової, С. Брильова, Б. Рибінського, Н. Балабухи, О. Здор, О. Малова), який підтримали представники деканату факультету образотворчого мистецтва і дизайну - в експозиції презентовані й роботи заступників декана, Світлани Стрельцової та Вероніки Зайцевої. НАКККіМ презентована творчими здобутками митців кафедр графічного дизайну та рисунку, живопису та скульптури Інституту дизайну та реклами. Це перший міжвузівський творчий проєкт такого формату. Дуже сподіваємося, що цей "АРТпростір" стане гарним знаком і для наукового журналу "АРТпростір", адже в день відкриття виставки було рекомендовано до друку перший після тривалої перерви випуск журналу. Виставка триватиме до 31 березня 2024 р.